11. Svícen
Autor: Bohumil Samuel Kečíř
signováno uprostřed dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 38 cm, výška: 54 cm, rámování: 62,5 x 45,5 cm
Konec dražby: 28.01.2020 20:10 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 900 Kč