262. Svíčka
Autor: Bohumil Samuel Kečíř
signováno vpravo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 92 cm, výška: 59 cm, rámování: 72,5 x 105 cm
Konec dražby: 10.02.2020 18:43 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 900 Kč