362. Zátiší se sklenicí
Autor: Bohumil Samuel Kečíř
signováno vlevo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 91 cm, výška: 60 cm, rámování: 72 x 104 cm
Konec dražby: 08.02.2022 22:09 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 600 Kč