394. Objekty
Autor: Bohumil Samuel Kečíř
signováno vpravo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 38 cm, výška: 54 cm, rámování: 62 x 45 cm
Konec dražby: 28.07.2019 19:02 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 900 Kč