52. Zátiší II.
Autor: Bohumil Samuel Kečíř
signováno vpravo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 50,5 cm, výška: 39,5 cm, rámování: 53,5 x 63,5 cm
Konec dražby: 25.09.2017 19:42 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 200 Kč