53. Zátiší III.
Autor: Bohumil Samuel Kečíř
signováno vlevo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 46 cm, výška: 56 cm, rámování: 59,5 x 70 cm
Konec dražby: 25.09.2017 19:51 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 200 Kč