64. Svíčka
Autor: Bohumil Samuel Kečíř
signováno vpravo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 92 cm, výška: 59 cm, rámování: 72,5 x 105 cm
Konec dražby: 19.06.2019 20:33 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 600 Kč