Květina ve váze

Autor: Bohumil Samuel Kečíř

signováno vlevo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 92 cm, výška: 59,5 cm, rámování: bez rámu

Konec dražby: 19.06.2019 20:34 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč