67. Zátiší
Autor: Bohumil Samuel Kečíř
signováno vlevo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 92 cm, výška: 59,5 cm, rámování: bez rámu
Konec dražby: 19.06.2019 20:35 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč