79. Váza na stole
Autor: Bohumil Samuel Kečíř
signováno vpravo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 37 cm, výška: 60 cm, rámování: 68 x 45 cm
Konec dražby: 12.06.2018 20:22 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 900 Kč