89. Maska
Autor: Bohumil Samuel Kečíř
signováno vpravo dole
Technika: olej na kartonu, datace: 2.pol. 20.století
Šířka: 50 cm, výška: 39 cm, rámování: 47 x 57,5 cm
Konec dražby: 05.12.2017 19:27 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč