Postava

Autor: Bohumil Samuel Kečíř

signováno vlevo dole
Technika: olej na kartonu, datace: 2.pol 20.století
Šířka: 55,5 cm, výška: 38,5 cm, rámování: 50 x 66,5 cm

Konec dražby: 05.12.2017 19:36 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 600 Kč