Akt ženy II.

Autor: Bohumil Samuel Kečíř

signováno vlevo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 100 cm, výška: 81 cm, rámování: 92,5 x 111 cm

Konec dražby: 05.12.2017 19:31 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 600 Kč