135. Soubor 3ks Krajinek

2x akvarel na kartonu 13 x 20 cm/15 x 29 cm, Datováno 1939. 1x kresba na kartonu 7,5 x 10,5 cm. Paspartováno, zaskleno a rámováno

Konec dražby: 30.11.2021 20:07 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč