5. Příboj
Autor: Gunnar Jonn
(1904 Švédsko - 1963)
signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na malířské desce, datace: 1946
Šířka: 54,5 cm, výška: 45 cm, rámování: 54,5 x 64 cm
Konec dražby: 19.07.2021 20:08 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč