11. Mlžné hory
Autor: Francis E. Jamieson
(1895 Anglie - 1950)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 76 cm, výška: 51 cm, rámování: 73,5 x 98 cm
Stav: oděrky na rámu
Konec dražby: 31.10.2022 20:28 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 700 Kč