68. Loch Lomond
Autor: Francis E. Jamieson
(1895 Anglie - 1950)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 62 cm, výška: 40,5 cm, rámování: 47,5 x 67
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 13.04.2023 20:41 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč