33. Fjord

Autor: Jan Bohumil Pospíšil
(1898 Litoměřice - 1968 Švédsko)

Signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 33 cm, výška: 24 cm, rámování: 39 x 48 cm

Konec dražby: 05.01.2022 19:58 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč