44. Květinové zátiší
Autor: Jan Bohumil Pospíšil
(1898 Litoměřice - 1968 Švédsko)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 38 cm, výška: 46 cm, rámování: 54 x 46 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 08.06.2022 20:28 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 900 Kč