Přístav v Nybroviken - L Formát

Autor: Jan Bohumil Pospíšil
(1898 Litoměřice - 1968 Švédsko)

datováno a signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1947
Šířka: 92 cm, výška: 60 cm, rámování: 75 x 107 cm

Konec dražby: 11.07.2022 20:23 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč