1. U ohně

Autor: Jaroslav Věšín
(1859 Vraný - 1915 Sofie, Bulharsko)

signováno vlevo dole, rámováno v původním blondel rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 53 cm, výška: 42 cm, rámování: 53 x 64 cm

Konec dražby: 25.11.2019 19:58 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 55 000 Kč