183. Stromy

Autor: Helena Konstantinová
(1946 Česká Republika)

autorká litografie, signováno vpravo dole tužkou, paspartováno, rámováno a zaskleno
Technika: litografie
Šířka: 24 cm, výška: 16 cm, rámování: 31 x 38 cm

Konec dražby: 19.06.2019 22:32 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč