1113. Selka u pole
Autor: Josef Jelínek
(1871 Čimelice (Písek) - 1945 Turnov (Semily))
signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1944
Šířka: 55 cm, výška: 31 cm, rámování: 36 x 60 cm
Stav: mírně poškozená malba
Konec dražby: 10.02.2020 21:05 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 900 Kč