75. Český venkov
Autor: Josef Jelínek
(1871 Čimelice (Písek) - 1945 Turnov (Semily))
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 27 cm, výška: 21 cm, rámování: 28 x 34 cm
Konec dražby: 11.07.2022 20:57 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 300 Kč