Krajina u Mrákotína

Autor: Jan Maria Krejčí
(1946 Mohelno)

signováno vlevo dole, datace 98, zaskleno
Technika: tempera, datace: 1998
Šířka: 42 cm, výška: 85 cm, rámování: 96 x 53 cm

Konec dražby: 25.09.2017 21:22

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč