136. V. Šusta - Kompozice
signováno a datováno vlevo dole, zaskleno a rámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1964
Šířka: 60 cm, výška: 49 cm, rámování: 60 x 72 cm
Konec dražby: 12.08.2020 22:15 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč