12. Na pastvě v horách
Autor: Tom Seymour
(1844 Británie - 1904)
signováno vpravo dole, masivní lakovaný rám s oděrkami
Technika: olej na plátně
Šířka: 41 cm, výška: 51 cm, rámování: 48,5 x 69,5 cm
Konec dražby: 11.01.2021 20:22 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 600 Kč