2. Sběrač
Autor: Carl Rahl
(1812 Vídeň, Rakousko - 1865 Vídeň, Rakousko)
signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1865
Šířka: 69 cm, výška: 53 cm, rámování: 71 x 87 cm
Konec dražby: 02.08.2021 20:20 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč