1280. Květiny
Autor: Josef Dohnal
signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Datace: 1957
Šířka: 18 cm, výška: 26 cm, rámování: 43 x 33 cm
Konec dražby: 10.02.2020 21:33 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 350 Kč