Za humny

Autor: Vladimír Žurek

signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: suchá jehla, datace: 1991
Šířka: 10 cm, výška: 11 cm, rámování: 26,5 x 22,5 cm

Konec dražby: 11.05.2020 20:52 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč