138. Alegorie úrody
sádrové modeleto na dřevěném podstavci, nesignováno, prasklina na plintě
Materiál: patinovaná sádra
Výška: 57 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 14.08.2018 21:21 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 900 Kč