Hradčany

Autor: Jaroslav Pukl
(1893 Praha)

Signováno vpravo dole, olištováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 33 cm, výška: 24 cm, rámování: 32,5 x 41 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 21.01.2021 21:14 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč