63. Hradčany
Autor: Jaroslav Pukl
(1893 Praha)
Signováno vpravo dole, olištováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 33 cm, výška: 24 cm, rámování: 32,5 x 41 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 15.11.2021 19:31 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč