138. Muž s novinami - Patočka Josef
signováno a datováno vpravo dole
Technika: kresba na kartonu, datace: 1937
Šířka: 21 cm, výška: 29 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 14.07.2019 14:46 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 450 Kč