138. Noční postavy
nesignováno
Technika: dřevoryt na kartonu
Šířka: 10,5 cm, výška: 21 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 12.12.2018 20:21 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 250 Kč