138. Sv. Mojžíš
nesignováno, paspartováno, zaskleno
Technika: kresba
Šířka: 34 cm, výška: 50 cm, rámování: 62,5 x 45 cm
Konec dražby: 26.11.2019 21:46 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč