Džbán s karafiáty

Autor: Vladimír Ringes
(1911 Praha - 1989 Praha)

signováno a datováno vpravo dole, plátno u krajů mírně odchlíplé, oděrky na rámu
Technika: olej na plátně, materiál: adjustováno na kartonu, datace: 1942
Šířka: 48 cm, výška: 57 cm, rámování: 78 x 69 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 10.02.2020 21:05 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč