Mateřské štěstí

Autor: Vladimír Ringes
(1911 Praha - 1989 Praha)

signováno vpravo dole, na reversu autorský štítek, paspartováno, zaskleno
Technika: linoryt
Šířka: 25 cm, výška: 42 cm, rámování: 66 x 46 cm

Konec dražby: 07.04.2020 22:44 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč