77. Mateřské štěstí
Autor: Vladimír Ringes
(1911 Praha - 1989 Praha)
signováno vpravo dole, na reversu autorský štítek, paspartováno, zaskleno
Technika: linoryt
Šířka: 25 cm, výška: 42 cm, rámování: 66 x 46 cm
Konec dražby: 26.11.2019 20:45 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč