512. Kytice

Autor: Karel Uher
(1891 Praha - ?)

signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1942
Šířka: 69 cm, výška: 48 cm, rámování: 63 x 82 cm

Konec dražby: 28.07.2019 21:01 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 900 Kč