513. Kytice
Autor: Karel Uher
(1891 Praha - ?)
signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1942
Šířka: 69 cm, výška: 48 cm, rámování: 63 x 82 cm
Konec dražby: 28.07.2019 21:01 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 900 Kč