148. Motýli
Autor: Vladimír Veselý
(1931 Hradec Králové)
signováno a datováno vpravo dole, na reversu autorský štítek, rámováno
Technika: olej na sololitu, datace: 1969
Šířka: 49 cm, výška: 27 cm, rámování: 32 x 55 cm
Konec dražby: 25.11.2019 22:00 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč