2. Zimní krajina
Autor: Jan Svoboda
(1885 Volenice)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 74 cm, výška: 58 cm, rámování: 73 x 90 cm
Konec dražby: 22.07.2020 20:00 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč