21. Bystřina
Autor: Adolf Hajduček
(1911 Ostrava - 1971 Frýdlant nad Ostravicí )
signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 34 cm, výška: 25,5 cm, rámování: 43 x 49,5 cm
Konec dražby: 09.06.2020 20:10 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč