15. Hotel Juliš na Václavském náměstí
Autor: Jaroslav Šnobl
(1884 Praha)
signováno a datováno vlevo dole tužkou, vpravo dole název díla, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: akvarel, datace: 1931
Šířka: 33 cm, výška: 43 cm, rámování: 66 x 54 cm
Konec dražby: 18.06.2019 19:44 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč