1116. Od kněžny Butteli
Autor: Adrienne Gräfin VON PÖTTING
(1856 Chrudim - 1909 Abbazia)
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, materiál: adjustováno na kartonu
Šířka: 44 cm, výška: 32 cm, rámování: 45 x 55 cm
Stav: mírně poškozený rám
Konec dražby: 10.02.2020 21:05 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč