138. Alegorie úrody

sádrové modeleto na dřevěném podstavci, nesignováno, prasklina na plintě
Materiál: patinovaná sádra
Výška: 57 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 14.08.2018 21:21 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 900 Kč