139. Krajina
signováno vpravo dole, paspartováno a zaskleno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 37 cm, výška: 25,5 cm, rámování: 46,5 x 56 cm
Konec dražby: 19.06.2019 21:47 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč