138. M. Schwarzová - Kytice ve váze
signováno vlevo dole, datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu, datace: 2000
Šířka: 30 cm, výška: 63 cm, rámování: 68 x 35 cm
Konec dražby: 09.12.2020 20:31 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč