Muzikanti

signováno tužkou vpravo dole
Šířka: 14,5 cm, výška: 15 cm, rámování: volný list

Konec dražby: 12.12.2018 20:22 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 450 Kč